KURUMSAL

TARİHÇEMİZ
 
VeraPark Konutları bir Emineller İnşaat Ltd.Şti. projesidir.
 
Emineller İnşaat 1984 yılında Eminel İnşaat adıyla Malatya'da gayrimenkul yap-sat modeli ile kurulmuş bir inşaat taahhüt firmasıdır.
 
Günümüzün rekabet koşullarında kurumsallaşmanın getirdiği avantajlardan faydalanmak, kurumsal bilincin her kademede etkin olduğu bir yönetim sistemi oluşturmak, sektörümüzdeki çevre ve iş güvenliği risklerinin önemini yaptığımız işlere daha doğru yansıtabilmek amacıyla 2001 yılında kurumsallaşmaya ve bunun ilk adımı olan şirketleşme yoluna gidilmiş; firmamız Emineller İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.  adını alarak inşaat hayatına devam etmiştir.
 
Malatya'da lüks konut standartlarını yükselten Emineller İnşaat geçmişten gelen bilgi,birikim ve tecrübelerini çağın dinamizmine entegre ederek hızlı bir şekilde gelişimini sürdürmektedir.
 
Emineller İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.'nin temel sermayesi güven ve dürüstlüktür; bunların devamlılığı esastır.
 
Taahhüdümüz altındaki işlerimiz zamanında ve başarı ile tamamlanmaktadır.
 
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Çevreci yaklaşımıyla ve kaliteden ödün vermeksizin güvenli bir çalışma kültürü sağlayan, kaynaklarını en etkin ve verimli bir biçimde kullanmayı hedefleyen sürdürülebilir değerler üretmektir.
 
 
MİSYONUMUZ
İnsan ve toplum sorunlarının karmaşık bir bütün oluşturduğu günümüzde geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinerek,kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre fikri ile dar kalıplardan kurtulup çağdaş konutlar üretmek.
 
 
VİZYONUMUZ
Geçmişden gelen birikimlerimizle toplam kalite anlayışına uygun,müşterilerimize sektörde sunulabilecek tüm hizmetleri hızlı,kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunarak,oluşturduğumuz farklılıklarla markamızın devamlılığını insana,doğaya ve topluma saygılı olarak sürdürmektir.
 
 
DEĞERLERİMİZ

*Özdisiplin

*Güvenilirlik

*Cesaret

*Kalite

*Sorumluluk

*Yenilikçilik

Malatya Satılık Daireler, Fahri Kayahan Satılık Daire, Malatya Lüks Daire

kral midas
pendik camcı elektrostatik filtre malatya temizlik